Trumpai drūtai apie

Jūsų santechnikas

media
plumber.lt

Taupome Jūsų laiką ir pinigus.

„Plumber" išvertus iš anglų kalbos, tai – santechnikas. Kvalifikuoto, sumanaus, atsakingo ir paslaugaus santechniko paslaugų prisireikia kiekvienam, o mes ir galime pasiūlyti tokias kokybiškas paslaugas. Jau daug metų dirbame šioje srityje, turėdami verslo liudijimus. Darbo patirtis kiekvienais metais vis gilesnė ir platesnė, todėl jums galime pasiūlyti pačius efektyviausius problemų sprendimo būdus, naujausias ir ilgaamžiškiausias technologijas bei kokybišką santechnikos įrangą. Savo santechniko paslaugas teikiame tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Klientus aptarnaujame lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Darbus atliekame visada klientui patogiausiu laiku. Pasirašome darbų atlikimo sutartis, išrašome kvitus už atliktas paslaugas, suteikiame garantijas. Mums labai svarbu, kad atliktų darbų kokybė atitiktų kliento lūkesčius. Kliento padėka ir geras įvertinimas mus visada įkvepia dar geresniam, kokybiškesniam ir efektyvesniam darbui. Darbo kokybė, darbo kultūra ir darbo sauga - trys svarbiausi poliai, ant kurių laikosi gero santechniko darbo suvokimas. Tai mūsų įsipareigojimas jums ir sau. Prireikus pagalbos, mūsų seni klientai visada kreipiasi į mus ir mūsų paslaugas visada rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems. Mūsų partneriai tiekia tik labai gerus instrumentus, kokybiškas medžiagas ir rekomenduoja tik labai ilgaamžišką santechnikos įrangą. Esant didelėms darbų apimtims, galime pasikviesti į pagalbą aukštos kvalifikacijos partnerius ir kolegas. Savo paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Esant dideliam poreikiui, galime vykti ir į kitas lokacijas.

Susisiekite
media
plumber.lt

- Jei aš gimčiau iš naujo, būčiau santechnikas.

Albertas Einšteinas
Kodėl verta?

Pasirinkite Mūsų Paslaugas

  • Platus santechnikos darbų spektras
  • Taupome laiką ir pinigus
  • Suteikiame garantijas
img

Dėmesys

Darbus atliekame visada klientui patogiausiu laiku. Pasirašome darbų atlikimo sutartis, išrašome kvitus už atliktas paslaugas.

img

Efektyvumas

Plumber.lt - profesionalai savo srityje, todėl žinome, kaip savo klientams parūpinti žemiausių kainų ir aukščiausios kokybės paslaugų santykį.

img

Patikimumas

Mūsų klientai visada kreipiasi į mus ir mūsų paslaugas visada rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems.

img

Profesionali įranga

Santechnikos darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone atliekami naudojant profesionalią įrangą ir kokybiškas santechnikos medžiagas. Kliento pasitikėjimui įgyti, suteikiama garantija.

img

Ingalaikis bendradarbiavimas

Savo santechniko paslaugas teikiame tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Orientuojamės į ilgalaikio bendradarbiavimo strategiją.